Dostawa i płatność

Dostawa

Prenumeratę papierową naszych wydawnictw realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Deklarowany czas dostawy przesyłki pod wskazany adres na terenie kraju to do 3 dni roboczych, na terenie Europy to do 6 dni roboczych.

Pokrywamy koszty wysyłki prenumeraty.

Prenumeratę wysyłamy w następujące dni:

a) tygodnik Gazeta Polska we wtorek
b) dziennik Gazeta Polska Codziennie w poniedziałek (wydania piątkowe i poniedziałkowe) oraz w czwartek (wydania z wtorkowe, środowe i czwartkowe)
c) miesięcznik Nowe Państwo w dniu ukazania się tytułu w kioskach.

Prenumeratę papierową rozpoczynamy od najbliższego wydania.

W przypadku zakupu kolejnej prenumeraty w trakcie trwania obowiązującej, nowa prenumerata rozpoczyna się po zakończeniu poprzedniej.

Płatności

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy następujące możliwość płatności za prenumeratę Gazety Polskiej, Gazety Polskiej Codziennie i Nowego Państwa:

1. Przelew online obsługujemy przez firmę Przelewy24. Polegają one na udostępnieniu sklepowi internetowemu możliwości łatwego przyjęcia płatności.

Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje 128 bitowego protokołu SSL oraz procedury identyfikacji klienta w banku (login, hasło, hasło jednorazowe). Wykonując przelewu Klient loguje się bezpośrednio na stronie swojego banku. Informacje o jego profilu posiada tylko i wyłącznie jego bank.

Po zalogowaniu Klient trafia bezpośrednio na ekran z gotowym do potwierdzenia formularzem przelewu. Klient nie musi wpisywać danych odbiorcy, numeru jego rachunku bankowego, kwoty i opisu transakcji. Dane te są wypełnione automatycznie.

2. System autoryzacji kart płatniczych obsługiwany jest przez firmę Przelewy24. Bezpieczeństwo transakcji zapewniane jest przez zastosowanie zabezpieczeń: 3D Secure (Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode), SSL 128 bitów (thawte SSL certyfikat).

Klient ma gwarancję, że numer jego karty zna tylko on i jego bank, dzięki rozwiązaniu, w którym numer karty płatniczej nie trafi do sklepu internetowego i nigdzie nie jest w niej przechowywany. Kod CVV2 / CVC2 jest wymagany przy transakcjach bez fizycznego użycia karty np. przez internet. Kod CVV2 / CVC2 znajduje się na odwrocie karty.

Karta obciążana jest w momencie złożenia zamówienia.

System autoryzacyjny umożliwia przyjmowanie płatności z całego świata, jednak wszelkie rozliczenia prowadzone są w złotówkach.

3. Bezpośredni przelew na nasze konto bankowe.

Dane do przelewu:
PL 82 1240 5963 1111 0010 3867 3017

Kod SWIFT/BIC: PKOPPLPW

Niezależne Wydawnictwo Polskie Sp. z o. o.
ul. Filtrowa 63/43
02-056 Warszawa

W tytule przelewu należy wpisać:

a) w przypadku prenumeraty papierowej: adres dostawy oraz początkowy numer prenumeraty.
b) w przypadku prenumeraty elektronicznej: adres e-mail, na którym prenumerata zostanie aktywowana. Po zaksięgowaniu wpłaty zostaniesz poinformowany mailem o sposobie pierwszego logowania (w zależności od wykupionej prenumeraty) na stronach www.gazetapolska.pl, www.gpcodziennie.pl oraz www.panstwo.net.